DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Nestle Kierownik Utrzymania Ruchu in Nowa Wies Wroclawska, Poland

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina, produkująca karmę dla zwierząt domowych.

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?

Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu (m/k)

w Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem oraz rozwój kompetencji podległego zespołu

  • Planowanie przeglądów prewencyjnych (terminy, zakres, czas dostępu, części zamienne, współdziałanie z użytkownikami) i organizowanie ich realizacji

  • Współpraca i sprawowanie bezpośredniej kontroli nad firmami wykonującymi specjalistyczne prace przeglądowe i naprawy

  • Prowadzenie bieżących prac remontowo-naprawczych, usuwanie awarii i ich skutków w ramach posiadanych uprawnień

  • Bieżący przegląd i weryfikacja zapisów o awariach i problemach technicznych

  • Współdziałanie z uprawnionymi jednostkami w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń wymagających tego nadzoru

  • Konsultowanie problemów technicznych (objawy, zjawiska, przyczyny, skutki, środki naprawcze) z użytkownikami urządzeń

  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej i prawnej urządzeń (wprowadzenie na stan środków trwałych, oznaczenie środków trwałych; skreślenie z ewidencji, certyfikaty techniczne)

  • Monitorowanie realizacji zadań przez pracowników w zakresie sposobów i wyników pracy

Nasze wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie w obszarze technicznym, preferowana produkcja żywności, dóbr konsumpcyjnych lub przemysł samochodowy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Doświadczenie w nadzorowaniu personelu

  • Doświadczenie w monitorowaniu realizacji zadań pod względem wyników, harmonogramu, budżetu

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu rozmów oceniających z podległymi pracownikami oraz monitorowaniu rozwoju kompetencji

  • Wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz mechaniki i budowy maszyn

  • Doświadczenie w realizacji projektów na czas

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, liderskie oraz pracy w grupie

  • Zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Doświadczenie w środowisku LEAN/TPM

  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów

  • Znajomość SAP

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Troskę o Twoje bezpieczeństwo: mamy wysokie standardy bezpieczeństwa pracy we wszystkich fabrykach Nestlé

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce

  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)

  • Możliwości planowania ścieżki kariery w ramach sieci fabryk Nestlé

  • Prywatną opieką medyczną (LuxMed)

  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus

  • Pakiet dla rodzina: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt

  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce

  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych

  • Możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)

Dowiedz się o nas więcej na:

www.nestle.pl

www.purina.pl

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.